Lilliputiens

Nie jest łatwo opisać zabawki Lilliputiens. Jeśli jednak zaszłaby koniecznośc użycia tylko jedneg słowa byłoby to słowo „cudowne”. Cuda są tematem przewodnim wszystkich serii zabawek. Magia ukrytych niespodzianek, pobudzeń ciekawości , kształtów, które zmuszają do myślenia ... każda zabawka jest podróżą pełną odkryć.
W ich świecie, pełnym małych cudów , każda zabawka ma swoją historię. Każda z maskotek Lilliputiens ma swój magiczny świat. Miękkość materiałów i rozbrajające kształty postaci potrafią wzbudzić zaufanie , podczas gdy te wszystkie kształty, kolory, dźwięki będą bezustannym wyzwaniem dla niespokojnego, dociekliwego ducha dziecka . Zabawa i wysokiej jakości sposób na naukę. Jeśli szukasz zabawek rozwojowych, stymulujących, atrakcyjnych i całkowicie bezpiecznych najmłodszych to Lilliputiens jest doskonały wyborem.
Lilliputiens jest na wskroś belgijską firmą specjalizującą się w produkcji zabawek na bazie tkanin. Jej zabawki stanowią połączenie wyjątkowo wysokiej jakości i kreatywności przyjętego wzornictwa.

Sortuj wg